środa, 10 lutego 2010

Kij i marchewka

Przeglądając stronę ngo.pl natknęłam się na fascynujące szkolenie. Myślę, że wszystkim freenalcerom i samo-zatrudnionym działającym w kulturze mogłoby się przydać ;)

19 lutego w godzinach od 17.30 do 22.00, Zespół Szkół nr 68, ul. Hoża 11/15 w Warszawie.

Nie mogę wręcz uwierzyć, że nie dam rady na nie dotrzeć do Warszawy - szczęśliwcy, którzy mają tak blisko i mogą! To doprawdy pech, że jedziemy w ten, a nie przeszły piątek. Dobra cena - za jedyne 100 PLN masz wyjątkową okazję poznać najnowszą technikę zaawansowanego zarządzania sobą. Nie zastanawiaj się zbyt długą, dołącz! Ilość miejsc ograniczona.

Serwis duchowy.pl i ks. Andrzej Sikorski zapraszają na warsztaty rozwoju osobistego: Kij i marchewka, zaawansowane narzędzia zarządzania sobą, które odbędą się 19 lutego 2010 w Warszawie.

Prowadzącym jest wybitna postać Konrad Milewski - autor cieszącej się wielkim powodzeniem książki "Niebo na Ziemi", coach i mentor, który zarządza przez charyzmatyczne przywództwo.

Polecamy zapoznanie się z pełnym ogłoszeniem pod tym linkiem. Naprawdę warto. Organizatorzy udowadniają w nim, że się nie lenią i naprawdę dobrze zarządzają sobą - poza suchymi informacjami, można przeczytać też komentarze szczęśliwców, którzy w warsztatach brali już udział.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Więc wreszcie ogłoszono najnowsze wyniki badań i teraz wiemy, że kij i marchewka to zaawansowane narzędzia zarządzania sobą - dzięki niech będą portalowi duchownemu :)

Zaczynam wcinać marchewkę
- o efektach dam znać
osiołek